specjalista ds. kontroli dostaw

Randstad Polska Sp. z o.o.

Dzierżoniów, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy działającej w okolicach Dzierżoniowa, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 32288
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Dzierżoniów

Zakres obowiązków:
    • organizowanie i układanie planu działania dla Kontroli Dostaw

    • określanie i uzgadnianie z dostawcami specyfikacji materiałów i komponentów

    • przeprowadzanie kontroli dostaw materiałów i komponentów dostarczanych przez dostawców zewnętrznych zgodnie z procedurami i instrukcjami

    • organizowanie akcji sortujących materiałów i komponentów dostarczanych przez dostawców

    • udział w audytach wewnętrznych

    • ustalanie i obsługa kosztów jakości

    • stosowanie: 5S, 5 Why, PDCA

    • przygotowywanie raportów i danych dla przełożonych

Oczekiwania:

    • wykształcenie inżynieryjne lub techniczne, preferowane kierunki: chemia, inżynieria procesowa, inżynieria produkcji

    • wiedza z zakresu statystyki

    • wymagane jest doświadczenie lub praca na stanowisku audytora jakości lub inspektora ds. kontroli dostaw

    • znajomość języka angielskiego

    • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

    • obsługa pakietu MS Office

    • prawo Jazdy kat. B

Oferta:

    • ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym

    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji

    • pakiet szkoleń doskonalących

    • umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio w firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)