Specjalista ds. kontraktów

Ajaks S.A

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma wykonująca specjalistyczne usługi dla przemysłu poszukuje pracownika na stanowisko:

Jeżeli cenisz samodzielność, szybko nawiązujesz kontakty i potrafisz budować długofalowe pozytywne relacje, a wszelkie wyzwania motywują Cię do działania koniecznie skontaktuj się z nami.

Obowiązki:

• Sprzedaż specjalistycznych usług na terenie Polski i krajów UE

• Opracowywanie i kalkulacja ofert

• Prowadzenie negocjacji handlowych

• Budowanie i utrzymanie pozytywnych kontaktów z klientami

• Ścisła współpraca z działem operacyjnym

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe

• Biegła znajomość języka angielskiego

• Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem

• Doświadczenie zawodowe w sprzedaży- najlepiej B2B

• Wysokie poczucie odpowiedzialności

• Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

• Doskonała organizacja pracy

• Mile widziana znajomość przepisów dotyczących Zamówień Publicznych

• Gotowość do wyjazdów służbowych

• Prawo jazdy

Oferujemy:

• Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Pracę w międzynarodowym środowisku

• Możliwość realizacji ambitnych i ciekawych zadań zawodowych

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione do osiąganych efektów (podstawa + premia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi wszystkie określone w ogłoszeniu wymagania.

Prezentacja firmy

AJAKS to założona w 1991 roku firma specjalizująca się w usługach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Prawo / Prokuratura