Specjalista ds. kontaktu z Klientami

Filters International Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę Klienta i sprzedaż filtrów do Klientów posiadających centrale wentylacyjne z branż: służba zdrowia, centra handlowe i rozrywkowe, budynki administracyjne i biurowe, hotele, przemysł, sport i rekreacja, dworce i lotniska oraz szkolnictwo.

Obowiązki:

  • planowanie pracy własnej, stworzenie mikro strategii na realizację celów sprzedażowych
  • tworzenie ofert handlowych i kalkulacji dla Klientów
  • prowadzenie bazy Klientów w systemie CRM
  • telefoniczny, e-mailowy i bezpośredni kontakt z Klientami firmy
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami firmy
  • rozwijanie zdobytych Klientów (produktowo i wolumenowo)
  • poszukiwanie informacji o osobie kontaktowej u Klienta przy użyciu portalów społecznościowych
  • współpraca z kosztorysantem w celu wykonania wycen
  • współpraca z osoba ds. organizacji logistyki
  • monitorowanie stopnia realizacji własnych zleceń produkcyjnych
  • negocjacje z dostawcami w przypadku resellingu

Wymagania:

  • co najmniej 2 letnia praktyka na stanowisku handlowym
  • kompetencje komunikacyjne i organizacyjne na wysokim poziomie
  • samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office
  • wysoka orientacja na rezultat
  • wysoka kultura osobista
  • kreatywność i pomysłowość

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikacje z Klientem zagranicznym w razie potrzeby
  • wyższe wykształcenie

Oferujemy pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

W ramach zatrudnienia zapewniamy:

  • dużą ilość wyzwań i okazji do rozwoju
  • wsparcie szkoleniowe i doradcze
  • uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach o tematyce sprzedaży, zarządzania i Lean Managementu
  • narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • system motywacyjny

Prezentacja firmy

Filters International Sp. z o.o. to firma produkcyjna, wytwarzają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta