Specjalista ds. kontaktu z klientami - możliwośćpracy zdalnej

GSI Group

Łódź, Piotrków Tryb., Sieradz, Bełchatów, Tuszyn, Rzgów, Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • telefoniczne umawianie spotkań handlowych z potencjalnymi klientami
  • bieżąca analiza rynku potencjalnych klientów
  • wysyłanie korespondencji marketingowej
  • poszerzanie bazy klientów
  • bieżące raportowanie pracy

Wymagania

  • miły głos i dobra dykcja
  • umiejętność argumentacji oraz pewność siebie
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • wysokie aspiracje finansowe
  • chęć do nauki
  • doświadczenie w sprzedaży b2b mile widziane

Oferujemy:

  • wynagrodzenie stałe i prowizyjne
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • szkolenia wprowadzające oraz podnoszące kwalifikacje
  • ciekawą pracę w przyjaznej, nieformalnej, międzynarodowej atmosferze
  • możliwość nauki metod sprzedaży według dojrzałych, międzynarodowych wzorców
  • możliwość awansu i prowadzenia samodzielnych kontaktów z klientami

Prezentacja firmy

Jesteśmy lokalnym partnerem wiodących zagranicznych firm doradczych, bud... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa