Specjalista ds. kontaktów handlowych z językiem hiszpańskim

Acuarius Consulting Ziemowit Ekiert

02-304 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kluczowe obowiązki:
- nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych obecnych na rynkach hiszpańskojęzycznych,
- pozyskiwanie potencjalnych partnerów biznesowych,
- wsparcie przy bieżącej współpracy z klientami, zapytania ofertowe itp.
- organizowanie spotkań handlowych na wskazanych rynkach hiszpańskojęzycznych.

Oferujemy:
- pracę stacjonarną,
- umowę zlecenie na projekt ( nie jest to praca wakacyjna ale może być traktowana jako praca dodatkowa minimum 4 h dziennie ),
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

doświadczenie handlowe minimum 1 rok,
- bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego, codzienna praca w tym języku,
- łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów,
- umiejętność zdobywania i selekcjonowania informacji,
- podstawowa umiejętność redagowania tekstów, sporządzania raportów i ofert.

Prezentacja firmy

Acuarius Consulting specjalizuje się w doradztwie i pośrednictwie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing