Specjalista ds. Konsularnych i Turystyki

2Ways Sp. z o.o.

Warszawa, 00-121, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma 2WAYS Sp. z o.o. jest właścicielem i operatorem serwisu WizaSerwis świadczącym usługi pośrednictwa i doradztwa wizowego do wszystkich krajów. W tym zakresie jesteśmy najbardziej rekomendowaną firmą w Polsce. 2WAYS Sp. z o.o. jest również operatorem serwisów BiznesDubaj, visitPoland.travel i świadczy również usługi dla obcokrajowców.

W swojej codziennej pracy będziesz odpowiedzialny za:

- Przygotowywanie ofert pobytowych w Polsce dla Klientów
- Pomoc w uzyskiwaniu wiz
- Sprawdzenie poprawności przygotowanych dokumentów
- Kontakt z podwykonawcami: hotele, firmy przewozowe, usługi cateringowe
- Prowadzenie korespondencji mailowej
- Dbanie o poprawność informacji na stronie WWW

Wymagania

Wymagania :

- Znajomość branży turystycznej (jakiekolwiek doświadczenie)
- Znajomość języka angielskiego (będziesz komunikować się w tym języku z partnerami), znajomość języka arabskiego będzie dodatkowym atutem
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej
- Solidność, sumienność i odpowiedzialność
- Znajomość pakietów biurowych
- Mile widziana znajomość obsługi programu CRM
- Rzetelność i sumienność
- Poczucie humoru
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Prezentacja firmy

Firma 2WAYS Sp. z o.o. jest właścicielem i operatorem serwisu WizaSerwis... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Praca w hotelu / Turystyka