Specjalista ds. konsolidacji sprawozdań finansowych (m/k)

Michael Page

Wieluń, zagranica

Michael Page Michael Page

Praca dla osób chcących rozwijać się w konsolidacji, znających różnicę pomiędzy RZiS wariantem porównawczym i kalkulacyjnym. Bieżący kontakt z językiem angielskim.

Informacje o kliencie

Praca dla rozpoznawalnej spółki giełdowej, w strukturach grupowego kontrolingu.

Opis stanowiska

  • weryfikacja i analiza danych finansowych spółek Grupy na potrzeby sporządzania skonsolidowanego sprawozdania finansowego, w tym przejścia z lokalnych standardów na MSSF
  • weryfikacja pakietów konsolidacyjnych pod kątem zgodności z polityką Grupy i MSSF
  • udział w uzgadnianiu wzajemnych transakcji pomiędzy spółkami w Grupie
  • udział w sporządzeniu skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy
  • kompletowanie dokumentacji konsolidacyjnej
  • kontakt ze służbami księgowymi spółek zależnych oraz współpraca z audytorami

Profil kandydata

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • znajomość UOR oraz MSFF/MSSF
  • znajomość sprawozdawczości finansowej i zasad konsolidacji sprawozdań finansowych
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w firmie będącej liderem w branży
  • pracę w centrali międzynarodowej Grupy
  • możliwość uczestnictwa w nowych projektach
  • prywatną opiekę medyczną
  • dla osób relokujących się, pomoc przy znalezieniu miejsca zamieszkania.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wieluń
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page