Opis stanowiska pracy

Brainstorm Group Sp z o.o. jest organizatorem dwóch konferencji: Europejski Kongres Lean Manufacturing oraz Kongres HR. Marka istnieje na polskim rynku od 20 lat i jest jedną z liderów w branży.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. konferencji

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za organizację 2 dużych konferencji w Katowicach, a w szczególności za:

  • kontakt z mediami w celu pozyskania patronatów mediowych
  • kontakt B2B w celu sprzedaży pakietów sponsorskich
  • kontakt z uczestnikami konferencji w celu sprzedaży wejściówek na konferencję
  • aktualizację profili firmowych/kongresowych w mediach społecznościowych
  • organizację szkoleń pokazowych

Oczekiwania:

  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • sumienność i determinacja w dążeniu do celu
  • wysoka orientacja na zadania i działanie
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • znajomości LinkedIn
  • oczekujemy umiejętności prezentacyjnych i sprzedażowych
  • doświadczenie w pracy min 2 lata

W ramach zatrudnienia zapewniamy:

  • dużą ilość wyzwań i okazji do rozwoju
  • pakiet szkoleń specjalistycznych
  • pracę w zgranym i zróżnicowanym zespole
  • możliwość rozwoju i awansu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 4500 PLN brutto na które składa się (3000 PLN brutto podstawy i 1500 PLN brutto premii od zrealizowanego celu)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i LM wyłącznie poprzez platformę infopraca.pl

Prezentacja firmy

Brainstorm Group Sp z o.o. to lider na polskim rynku usług szkoleniowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia