Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1117234

Twoja następna firma
Nasz Klient to sieć handlowa (branża retail) o rozpoznawalnej marce i wysokich standardach operacyjnych.

Twoje następne stanowisko
Zakres zadań Specjalisty ds. Komunikacji Wewnętrznej to:
· realizacja strategii komunikacji wewnętrznej firmy,

· przygotowywanie i publikowanie materiałów informacyjnych dla pracowników w wewnętrznych kanałach komunikacji (intranet, newsletter, biuletyn firmowy),

· pozyskiwanie materiałów do publikacji,

· projektowanie ulotek, plakatów i innych materiałów przy wsparciu grafika,

· budowanie i utrzymywanie relacji z klientami wewnętrznymi,

· pomoc w organizacji eventów wewnątrzfirmowych,

· współpraca z zewnętrznymi partnerami.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego (preferowane kierunki związane z komunikacją, public relations lub dziennikarstwem), minimum rocznego doświadczenia we współtworzeniu komunikacji wewnętrznej oraz projektów employer brandingowych w dużej organizacji, „lekkiego pióra” oraz umiejętności dostosowania przekazu do odbiorcy.
Idealny Kandydat/ Kandydatka musi posiadać bardzo dobre, praktyczne umiejętności posługiwania się pakietem MS Office, doświadczenie w obsłudze programów graficznych będzie dodatkowym atutem oraz cechować się otwartością na ludzi i nowe wyzwania i mieć łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowania pozytywnych relacji. Ponadto na tym stanowisku oczekiwane jest zaangażowanie, rozumienie i reagowanie na potrzeby wewnętrznych partnerów biznesowych, gotowość do pracy w różnorodnym, dynamicznym środowisku, w dużej organizacji o rozbudowanej strukturze oraz wysoka kultura osobista, etyczna postawa i profesjonalizm.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje ciekawą, pełną wyzwań pracę w dużej i rozpoznawalnej organizacji będącej liderem w swojej branży, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet benefitów pozapłacowych (konkurencyjna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie), pracę w zgranym zespole nastawionym na współpracę i realizację wspólnych, ciekawych projektów oraz możliwości rozwoju w różnorodnej i stale rozwijającej się organizacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy