Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej

Workforce Logiq

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Partnera –globalnego lidera innowacyjnych rozwiązań dla branży elektryczno-automatycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

• Rozwijanie strategii efektywnej komunikacji wewnętrznej

• Zarządzanie komunikacją wewnętrzną (notatki, ogłoszenia, newslettery, intranet)

• Redagowanie treści umieszczanych na stronie internetowej firmy

• Pisanie ogłoszeń, komunikatów i artykułów

• Rozwijanie i zarządzanie wewnętrznymi portalami

• Wsparcie w komunikowaniu strategii i wiadomości od kierownictwa

Wymagania

Wymagania:

• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze marketingu, komunikacji lub pokrewnym

• Mile widziana umiejętność tworzenia stron internetowych oraz ich treści

• Doświadczenie w copywritngu oraz edytowaniu tekstów

• Znajomość CMS, Sharepoint oraz Yammer

• Zrozumienie zasad zarządzania projektami

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz prezentacji

• Samodzielność, proaktywność, otwartość na nowe rozwiązania

• Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność planowania zadań

• Doskonała znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inną formę współpracy np. B2B)

• Inspirującą pracę w międzynarodowym środowisku w firmie zorientowanej na pracownika

• Przyjazne środowisko pracy

• Możliwość rozwoju ścieżki kariery i dostęp do ciekawych szkoleń

• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie i umiejętności

• Dodatkowe benefity (ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie)

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Analityka, Praca Badania / Rozwój, Praca Reklama / Komunikacja