Specjalista ds. Komunikacji Online

Infrabud Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

- koordynowanie, tworzenie i uzupełnianie treści na stronie internetowej oraz w kanałach społecznościowych;
- planowanie i wdrażanie działań content marketingowych oraz social media, w tym pisanie i weryfikowanie artykułów merytorycznych, tworzenie i weryfikowanie form graficznych, prowadzenie bloga;
- kontakty z agencją reklamową, koordynacja prac związanych z realizacją usług;
- ścisła współpraca z pozostałymi członkami działu marketingu;
- współpraca z działem sprzedaży w zakresie planowania kampanii reklamowych w internecie;
- monitoring raportów mediów, przygotowywanie raportów prowadzonych działań w kanale online;
- analiza działań prowadzonych przez konkurencję.

Wymagania:

- 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze budowanie obecności i pozycji marek w internecie;
- umiejętność pisania i redagowania tekstów (copywriting);
- język angielski na poziomie minimum średnio zaawansowanym;
- rozumienie marketingowego potencjału social media i umiejętność jego wykorzystania;
- wykształcenie wyższe (kierunki: marketing, dziennikarstwo, PR, polonistyka lub pokrewne);
- samodzielność w prowadzeniu projektów, aktywność, innowacyjność i kreatywność;
- asertywność, umiejętność przekonania innych do własnych pomysłów i projektów.

Oferujemy:

- umowę o pracę;
- narzędzia potrzebne do realizacji zadań;
- pracę w zespole pasjonatów;
- pracę przy ciekawym nowym, rozwojowym projekcie;
- możliwość rozwoju, szkolenia.

Praca w Mirosławicach, możliwy częściowo home office.

Jeśli chcesz wziąć udział w rekrutacji prosimy o przesłanie cv w formie pliku zamkniętego, mile widziane portfolio. Warunkiem uczestnictwa jest również wykonanie zadania rekrutacyjnego:
1. Przygotowanie informacji prasowej dotyczącej otwarcia obiektu Speedfly - tunel aerodynamiczny (maksymalna liczba znaków 1200)
2. Przygotowanie angażującego posta na fanpage Speedfly zachęcającego do skorzystania z usługi.

Przesłane treści zadań nie zostaną wykorzystane w celach komercyjnych.

Prezentacja firmy

Speedfly, to nowo powstający tunel aerodynamiczny w okolicy Wrocł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media