Specjalista ds. komunikacji marketingowej

Star Manager

Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

STAR MANAGER to jedna z najprężniej rozwijających się agencji artystycznych w regionie. Promotor i organizator festiwali, koncertów, opiekun gwiazd... W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy osoby na stanowisko:

(Rybnik)

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało:
- tworzenie ofert oraz contentu na strony internetowe, pisanie komunikatów prasowych, koordynacja aktywności medialnej agencji, działania z zakresu social media;
- pozyskiwanie patronów medialnych (telewizyjnych, prasowych, radiowych, internetowych itp.);
- pozyskiwanie partnerów barterowych oraz sponsorów dla wybranych projektów;
- aktywny udział w eventach i wydarzeniach organizowanych przez agencję (prowadzenie biura prasowego i obsługa pracy dziennikarzy, branding na miejscu imprez).

Wymagamy jednak:
- udokumentowanego doświadczenia w pracy lub współpracy z mediami oraz organizatorami eventów i/lub wydarzeń artystycznych;
- doświadczenia w prowadzeniu rozmów biznesowych;
- znajomości lokalnego i ogólnopolskiego rynku medialnego;
- biegłej obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint etc.);
- płynnego, swobodnego i nienagannego posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie;
- umiejętności koordynowania wielu zadań równolegle oraz wyznaczania priorytetów.

Jeśli dodatkowo jesteś kreatywny/a, sumienny/a i samodzielny/a, a do tego łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz pracować w zespole, to być może szukamy właśnie Ciebie!

W zamian oferujemy:
- pracę w młodym, ambitnym zespole;
- intensywne wsparcie profesjonalne, w tym dzielenie się wiedzą menadżerów agencji oraz know-how;
- możliwość współpracy z ciekawymi ludźmi, w tym artystami przy atrakcyjnych projektach show-businessowych.

Prezentacja firmy

Star Manager - Kabaret Młodych Panów, Rybnicka Jesień Kabaretowa ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media