Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Otrębusy k. Warszawy

• Inicjowanie nowych sposobów komunikacji z potencjalnymi oraz obecnymi klientami biznesowymi
• Tworzenie treści i ich publikacja w mediach zewnętrznych zgodnie z przyjętą strategią PR oraz koordynacja działań w zakresie PR
• Promocja w internetowych portalach społecznościowych
• Przygotowanie projektów, koordynację i dystrybucję materiałów promocyjno-reklamowych, gadżetów firmowych oraz akcydensów
• Udział w pracy zespołu ofertowego
• Bieżące raportowanie i przygotowywanie prezentacji

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe ( preferowane Marketing, PR, Dziennikarstwo )
• Doświadczenie na podobnym stanowisku - min 2 lata
• Bardzo dobra obsługa komputera ( MS Office, w szczególności Word i Excel i Power point )
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Kreatywność, samodzielność, komunikatywność oraz dobra organizacja pracy
• Mile widziane osoby niepełnosprawne

Prezentacja firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Reklama / Komunikacja