Specjalista ds. Komponentów Elektronicznych

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Z racji na dynamiczny rozwój organizacji i rozwój działu R&D w Polsce dla naszego Klienta poszukujemy kandydata, który będzie odpowiadał m.in. za tworzenie baz danych komponentów elektronicznych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest duża, międzynarodowa organizacja ulokowana w okolicy Katowic, która zapewnia swoim Klientom najwyższej jakości rozwiązania z obszaru elektryki/elektroniki stosowanej zarówno w przemyśle jak i w rozwiązaniach dla domu.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • Zbieranie informacji dotyczących komponentów elektronicznych;
  • Tworzenie dokumentacji dotyczącej komponentów elektronicznych w bazie danych;
  • Monitorowanie cyklu życia komponentów elektronicznych oraz raportowanie ewentualnych sytuacji kryzysowych celem poszukiwania zamienników;
  • Udział w homologacji nowych komponentów elektronicznych;
  • Kontakt z dostawcami w celu uzyskania deklaracje zgodności;
  • Tworzenie raportów dotyczących gromadzonych danych i ewentualnych niezgodności;
  • Tworzeniu zamówień zakupowych dla Działu R&D;

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane);
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie średnio-zaawansowanym;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe związane z elektroniką (np. w zakupach lub dziale engineeringu);
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel;

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Możliwość współtworzenia działu R&D i pracy w międzynarodowym środowisku;
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page