Specjalista ds Komercjalizacji

HRK S.A.

Łódź/Warszawa, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Specjalista ds KomercjalizacjiMiejsce pracy: Łódź/Warszawa

Zadania:

  • poszukiwanie najemców na nowe oraz istniejące powierzchnie
  • współpraca z zarządem oraz innymi działami w firmie
  • prowadzenie negocjacji, rozmów z nowymi klientami
  • tworzenie ofert oraz prezentacji

Wymagania:

  • doświadczenie w branży nieruchomości
  • znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • wysoki poziom samoorganizacji
  • samodzielność
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji i kompetencji
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w znanej i stabilnej organizacji
  • możłiwości awansu
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.