Specjalista ds. Komercjalizacji

MarcPol S.A.

05-092 Łomianki, mazowieckie

Nasza firma ceni nie tylko doświadczenie i wiedzę fachową swoich Pracowników, równie ważna jest dla nas osobowość człowieka.
Jeśli jesteś osobą potrafiącą pracować w zespole, szybko się uczysz, jesteś zaangażowany w powierzone Ci obowiązki lub szukasz pracy odpowiadającej Twojemu doświadczeniu i umiejętnościom - przyjdź do Nas!
Naszym Klientom oferujemy profesjonalną obsługę oraz produkt najwyższej jakości. Poszukujemy więc Pracowników otwartych na nowe wyzwania, zorientowanych na Klienta, z którymi wspólnie osiągniemy założone przez nas cele.

Miejsce pracy: 05-092 Łomianki

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za:

• wspieranie pracy Działu Komercjalizacji

Główne zadania:

• przygotowywanie raportów na bazie systemów raportowania obecnych w firmie
• przygotowywanie prezentacji i ogłoszeń
• współpraca z Działem Marketingu
• bieżące monitorowanie rynku Centrów Handlowych
• koordynacja raportowania w Dziale Komercjalizacji
• kontrola przepływu dokumentów (umowy najmu)
• skanowanie i archiwizacja dokumentów
• organizowanie spotkań, szkoleń, wyjazdów służbowych oraz rozliczeń
• kontakt z najemcami

• co najmniej rocznego doświadczenia zawodowego
• wykształcenia wyższego lub statusu studenta ostatnich lat studiów; preferowane kierunki związane z Zarządzaniem Nieruchomościami
• dokładności i terminowości w wykonywaniu obowiązków
• dużej samodzielności w działaniu oraz umiejętności samodzielnego uczenia się
• umiejętności i gotowości pracy pod presją czasu i terminów
• szybkości w działaniu
• umiejętności pracy z liczbami
• zdolności organizacyjnych
• umiejętności pracy w zespole
• bardzo dobrej znajomości pakietu MsOffice w szczególności Power Point i Excel (znajomość tych programów będzie weryfikowana podczas rozmowy rekrutacyjnej)
• prawa jazdy kat. „B”