Specjalista ds. kluczowych klientów

Expose Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

OPIS
Expose to dynamiczna firma szkoleniowa z branży IT. Aktualnie poszukujemy osoby do działu sprzedaży i kontaktu z klientami. Praca w ścisłym centrum Warszawy.

ZADANIA
- pozyskiwanie nowych klientów i obszarów współpracy w branży IT,
- bezpośrednia i telefoniczna sprzedaż usług szkoleniowych i doradczych,
- przygotowywanie rozwiązań szkoleniowych dla klientów firmy,
- budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami korporacyjnymi,
- realizacja zadań handlowo-marketingowych w ramach ogólnej strategii firmy

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY
- pracę w młodym i dynamicznym zespole, związaną z dziedziną najnowszych technologii,
- duże możliwości rozwoju,
- atrakcyjne wynagrodzenie (cześć stała i prowizja),
- możliwość uczestniczenia w bardzo dużej ilości szkoleń,
- autoryzowane certyfikaty m.in Prince2, Microsoft

Wymagania

- umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów z kontrahentami,
- dobrze rozwinięte umiejętności analityczne związane z generowaniem potrzeb i określaniem potencjału klienta,
- bardzo dobra organizacja pracy, umiejętności planowania i wyróżniania priorytetów,
- nastawienia na rezultat i osiąganie celów,
- duża samodzielność działania,
- kreatywność, komunikatywność, bardzo wysoka kultura osobista

MILE WIDZIANE:
- doświadczenie związane z branżą edukacyjną (szkolenia, konsulting),
- znajomość środowisk i doświadczenie we współpracy z działami HR,
- znajomość branży i technologii IT

Prezentacja firmy

Expose nie jest typową firmą szkoleniową. Nigdy nie chcieliśmy ta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi