Specjalista ds. Kluczowych klientów

P.P.H.U. Metrol

26-700 Zwoleń, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

Realizowanie celów sprzedażowych w zakresie portfolio kluczowych klientów w oparciu o politykę firmy
Monitorowanie bieżącego otoczenia rynkowego z uwzględnieniem działań konkurencji
Kreowanie strategii obsługi klientów strategicznych
Prowadzenie negocjacji (w konsultacji z przełożonymi) odnośnie warunków współpracy
Dbanie o dobre relacje i satysfakcję klientów
Przygotowywanie ofert handlowych
Raportowanie działań handlowych

Oferujemy:

Pracę w młodym, dynamicznym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Motywacyjny system wynagrodzeń
Możliwość rozwoju
Niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

Wykształcenie min. średnie, preferowane kierunkowe
Min. roczne doświadczenie w dziale sprzedaży
Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (warunek konieczny)
Umiejętność tworzenia arkuszy kalkulacyjnych
Doświadczenie i predyspozycje do kontaktów bezpośrednich z klientem
Sumienność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista
Komunikatywność
Dobra organizacja czasu pracy, systematyczność, skrupulatność, terminowość

Prezentacja firmy

P.P.H.U. \"METROL\" Tomasz Grzeszczyk to przedsiębiorstwo powstał... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia od wyniku
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji