Specjalista ds. kluczowych klientów w branży Fashion

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref.: SKK/076/AKR

Zadania:

  • Rozwój sprzedaży na polskim rynku fashion
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami
  • Realizacja założonych celów handlowych
  • Współpraca z innymi działami firmy zaangażowanymi w proces sprzedaży (działy logistyki, marketingu)
  • Raportowanie swoich działań

Oferujemy:

  • Szerokie perspektywy rozwoju w pracy dla międzynarodowej marki
  • Wysokie wynagrodzenie podstawowe wraz z atrakcyjnym systemem prowizyjnym
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer
  • Bardzo samodzielne stanowisko
  • Ciekawą pracę, pełna nowych wyzwań i możliwości

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w branży obuwniczej)
  • Dobra znajomość polskiego rynku fashion lub zainteresowanie modą
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Ogrom entuzjazmu, pasji i motywacji do wykonywania nowych zadań
  • Mile widziana wiedza na temat procesów marketingowych
  • Umiejętność samodzielnego i efektywnego organizowania czasu pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials