Specjalista ds. Klientów Kluczowych

Poltech Sp. z o.o.

42-680 Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

Avacore - producent i dystrybutor artykułów BHP
Jesteśmy dystrybutorem i producentem produktów BHP. Dostarczamy produkty najwyższej jakości dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych.
Avacore to także marka produktów, którą cechuje najwyższa jakość wykonania i funkcjonalność. Jesteśmy producentem specjalistycznych produktów BHP, takich jak odzież, obuwie i rękawice. Stworzenie własnej marki umożliwiło nam zadbanie o każdy detal wytwarzanych produktów.

W chwili obecnej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie:

• Promować produkty firmy w środowisku artykułów BHP
• Utrzymywać wzorowe relacje z klientami oraz pozyskiwać nowe

Wymagania

Od kandydatów wymagamy następujących kwalifikacji:

• Wykształcenie srednie/wyższe
• Wysoki poziom umiejętności z zakresu technik sprzedaży, negocjacji itd..
• Doświadczenie w realizacji sprzedaży w różnych kanałach dystrybucji ze szczególnym uwzględnieniem kanału nowoczesnego (sieci handlowe DIY, inne sieci handlowe, programy lojalnościowe itp.)
• Dośiadczenie w pracy z produktami konsumenckimi
• Znajomość rozwiązań prawnych i logistycznych stosowanych z wyżej wymienionymi Klientami,
• Doświadczenie w postępowaniach przetargowych jako dostawca,
• Umiejętności analityczne + umiejętność formułowania wniosków,
• Umiejętności i doświadczenie z zakresu organizacji sprzedaży, raportowania
• Biegła obsługa komputera w zakresie MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
• Samodzielność i samodyscyplina w realizowaniu zadań
• Kreatywność

Dlaczego Avacore to dobry wybór

Jeżeli chcesz pracować w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole oraz mieć stabilną posadę, pomyśl o pracy w naszej firmie.
Firma Avacore oferuje atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy, możliwość rozwoju zawodowego oraz wpływ na kształtowanie oferty firmy. Ponadto będziesz miał okazję brać udział we współtworzeniu działu oraz możliwość awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego wraz z CV klikając w przycisk Aplikuj poniżej ogłoszenia.

Prezentacja firmy

POLTECH Sp. z o.o. należy do wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management