Specjalista ds. Klientów Biznesowych

INEA S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres odpowiedzialności:

  • odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
  • zdobywanie informacji handlowych i realizowanie ambitnych celów sprzedażowych
  • sprawne docieranie do decydentów oraz budowanie partnerskich relacji z klientami
  • organizowanie spotkań handlowych i prezentowanie produktów i usług
  • skuteczne prowadzenie negocjacji i finalizowania sprzedaży
  • realizowanie procesu sprzedaży zgodnie z logiką lejka sprzedażowego i wykorzystaniem wsparcia systemu CRM
  • kreowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy na rynku
  • efektywna współpraca z innymi działami (marketing, back office, dział realizacji, dział prawny)

Wymagania

Wymagania:

  • umiejętnosć ustalania priorytetów, sprawnej identyfikacji możliwości, trafnej oceny alternatyw oraz wydajnej organizacji pracy własnej i współpracy z zespołami wsparcia
  • wykształcenie min. średnie i 2 lata doświadczenia w pracy na stanowiskach w sprzedaży do Klienta Biznesowego
  • umiejętność analizowania potrzeb i dopasowania odpowiedniego rozwiązania z oferty firmy
  • swoboda w docieraniu do decydentów i budowania relacji biznesowych
  • łatwość stosowania różnorodnych technik sprzedaży
  • umiejętność składnego i profesjonalnego przygotowywania ofert handlowych
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych oraz umiejętność stosowania różnorodnych taktyk negocjacyjnych
  • pozytywne nastawienie, aktywność i dynamizm w działaniu
  • poszukiwanie wyzwań zawodowych i nakierowanie na rozwój kompetencji
  • wytrwałość i systematyczność, konsekwencja w działaniu, ambicja i zapał oraz silna motywacja do pracy
  • wysoka dyspozycyjność i mobilność
  • mile widziana znajomość branży Telcom lub IT
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • wysoką samodzielność w działaniu
  • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym nielimitowany system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód)
  • bogaty system kafeteryjny (pakiet usług multimedialnych na bardzo preferencyjnych warunkach, opieka medyczna dla pracownika i członków rodziny, karta Multisport, dofinansowanie do wczasów, bony świąteczne, ubezpieczenie grupowe)
  • dedykowane szkolenia produktowe i techniczne

CV prosimy wysyłać poprzez przycisk APLIKUJ.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

INEA S.A. - największy multimedialny operator w Wielkopolsce.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta