Specjalista ds. Klienta z językiem angielskim

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Miejsce pracy: Kraków
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, nowej firmy na rynku krakowskim, która w tym momencie otwiera swoje centrum biznesowe poszukujemy: Specjalisty ds. wsparcia Klienta z językiem angielskim.

Obowiązki :
  • zapewnienie wysokiego standardu obsługi Klienta w języku angielskim
  • odpowiedzi na zapytania Kllienta (mail i czat)
  • doradzanie Klientom, jak korzystać z platformy i strony internetowej firmy
  • wsparcie innych członków zespołu

WYMAGANIA
  • biegła znajomość jezyka angielskiego (poziom B2/C1)
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy z Klientem
  • dobra znajomość MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole oraz w środowisku międzynarodowym

KORZYŚCI
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • szkolenia

Agencja zatrudnienia numer 812.

Numer referencyjny: 6-26-41364/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.