Specjalista ds. Klienta Kluczowego OFERTA REALIZACJI STAŻU GLIWICE / ZABRZE

Hermes TSL

Gliwice, 44-100, śląskie

Opis stanowiska pracy

HERMES TSL to firma świadcząca usługi z zakresu transportu samochodowego towarów oraz spedycji krajowej
i międzynarodowej. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem, którego korzenie sięgają 1985 roku.
Ponadto, nieustannie podnosimy jakość działania firmy poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań branży TSL.

- pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż usług transportowych i spedycyjnych
- współpraca z zespołem spedycji
- przygotowywanie ofert handlowych i kompleksowa analiza potrzeb klientów
- kształtowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami i przewoźnikami

Wymagania

Mile widziane:
- znajomość przepisów transportowych i spedycyjnych
- umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność
- nastawienie na realizację celów sprzedażowych

Prezentacja firmy

HERMES TSL to firma świadcząca usługi z zakresu transportu samochodowego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
800PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi