Specjalista ds. Kalkulacji

E&S Industry S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jako wiodący producent chemii gospodarczej i kosmetyków w Europie Centralnej oraz kluczowy partner największej sieci handlowej w Polsce, E&S Industry przyczynia się do rozwoju branży chemicznej. Dzięki dużym nakładom na nowe technologie tworzymy szerokie portfolio produktów chemii gospodarczej i kosmetyków w sektorze marek własnych, produkcji kontraktowej i marek producenta.

Młodszy Specjalista ds. Kalkulacji

Miejsce pracy: Wrocław

Do głównych obowiązków należeć będzie:

  • kalkulowanie kosztów wytwarzania produktów,
  • wspieranie projektów handlowych,
  • weryfikowanie zakładanych budżetów oraz ich realizacji,
  • analizowanie kosztów i ich odchyleń od ustaleń,
  • opracowywanie danych oraz przygotowywanie analiz, raportów, kalkulacji i zestawień.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia przynajmniej średniego (preferowani studenci kierunków ekonomicznych),
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym szczególnie Excel,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • chęci podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju,
  • zdolności analitycznego myślenia, skrupulatności, sumienności i dokładności,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość SAP oraz posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku.

Z naszej strony oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • produkty reklamowe firmy co 3. miesiące,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MultiSport,
  • możliwość zapisania się do preferencyjnego pakiektu ubezpieczenia grupowego,
  • bony świąteczne,
  • dofinansowanie do wakacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj".

Firma zastrzega sobie możliwość kontaktu, jedynie z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych jest E&S Industry S.A. Headquarters & Production Plant z siedzibą w Wrocław 50-427, Krakowska 112-116. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Prezentacja firmy

Polska Spółka powstała w 2015r z celem budowy najbardziej efektyw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca dla studenta