Specjalista ds. Kalkulacji i Przygotowania Ofert

Pragma Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Pragma Sp. z o.o. od wielu lat zajmuje się profesjonalnym montażem okładzin ściennych i podłogowych na inwestycjach w całym kraju. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę inżynierską, doświadczony dział przygotowania produkcji oraz zespół montażystów z wieloletnim doświadczeniem. Poszukujemy pracowników umiejących pracować w zespole.

Wymagania

Do obowiązków pracownika będzie należało:

  • przygotowywanie dokumentacji ofertowej w zakresie robót budowlanych i wykończeniowych,
  • współpraca z kierownikami budów na realizowanych iwestycjach

Prezentacja firmy

Firma Pragma z o.o. od wielu lat zajmuje się profesjonalnym mont... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie