Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Semper Fidus Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Prowadzenie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej pracowników:

  • naliczanie wynagrodzeń w zakresie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
  • rozliczanie urlopów, zwolnień lekarskich, a także zasiłków,
  • prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem tj. umowy, świadectwa pracy, itp.
  • sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, US i PFRON oraz rocznych deklaracji PIT11.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Dobra znajomość obsługi komputera oraz programów kadrowo – płacowych: R2Płatnik i Płatnik ZUS.
  • Dodatkowym dość ważnym atutem będzie doświadczenie.
  • Osoba na tym stanowisku powinna być: odpowiedzialna, dokładna, sumienna, pracowita i komunikatywna.

Prezentacja firmy

biuro rachunkowe

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja