Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • Współtworzenie i realizacja polityki personalnej spółki wraz z realizacją celów w zakresie funkcjonowania zespołu HR;
  • Organizowanie oraz udział w procesach rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne i specjalistyczne;
  • Realizacja zadań w zakresie funkcjonowania zespołu HR i prowadzenia spraw pracowniczych;
  • Inicjowanie nowych rozwiązań oraz uczestnictwo w projektach z obszaru miękkiego i twardego HR;
  • Budowanie zaangażowania - proces oceny i rozwoju, wsparcie zmian organizacyjnych, przeglądy wynagrodzeń, wsparcie w efektywnym zarządzaniu czasem pracy;
  • Przygotowywanie wszelkich analiz, raportów, sprawozdawczości na potrzeby zarządu i jednostek organizacyjnych firmy;
  • Nadzór nad realizacją umów w obszarze HR.

Oczekiwania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe z zakresu "twardego HR";
  • Doświadczenie i samodzielność w prowadzeniu projektów HR (procesy rekrutacyjne, szkolenia, rozwój, benefity)
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz procesów kadrowo-płacowych;
  • Wyższe wykształcenie;
  • Proaktywna postawa, zaangażowanie, dokładność;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętności komunikacyjne.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w godzinach 7:00-15:00 lub 8:00 - 16:00;
  • Dodatkowe benefity w postaci opieki medycznej oraz karty sportowej;
  • Szkolenia, bony, paczki na święta, imprezy firmowe, dofinansowanie do wypoczynku;
  • Narzędzia pracy: telefon służbowy, komputer.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Numer referencyjny: HR/07/18/BDG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.