Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych i Human Resources

ZEELANDIA Sp. z o.o.

Tarnowo Podgórne k Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne k Poznań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień związanych z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi,
  • umiejętność obsługi komputera (znajomość programu Enova będzie dodatkowym atutem),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zorganizowanie, sumienność i rzetelność,
  • pogoda ducha i uśmiech.

Zakres zadań na stanowisku:

  • wsparcie w przygotowywaniu list płac, zaświadczeń o zarobkach, raportów, zestawień płacowych i innych,
  • sporządzanie rozliczeń z Urzędem Skarbowym, ZUS, PFRON, GUS,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • wsparcie Zarządu w formułowaniu i wdrażaniu polityki personalnej,
  • przygotowywanie raportów, analiz, prezentacji w obszarze HR.

Oferujemy:

  • pracę na pół etatu na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony,
  • pakiet socjalny: Medicover, fundusz socjalny,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym przedsiębiorstwie zapewniającym nowoczesne warunki pracy i atrakcyjny system wynagrodzeń.

Pisemne oferty (cv+list motywacyjny+zdjęcie) w terminie 30 dni od ukazania się ogłoszenia prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj
lub na adres:
praca@zeelandia.pl
Zeelandia Sp. z o.o.
Ul. Sowia 6c
62-080 Tarnowo Podgórne
Więcej informacji o firmie znajdziesz na: www.zeelandia.pl