specjalista ds kadrowo - księgowych

Teatr Łaźnia Nowa

31-977 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Teatr Łaźnia Nowa to wiodący krakowski teatr, z wypracowaną solidną marką na polskim rynku teatralnym. W Łaźni Nowej realizowane są projekty międzynarodowe i koprodukcje z partnerami z całej Polski, powstają programy i spektakle autorskie w oparciu o ścisłą współpracę z mieszkańcami dzielnicy.

Do działu księgowości szukamy osoby na stanowisko samodzielny księgowy.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

obsługa kadrowa
sporządzanie list płac
sporządzanie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych
wypełnianie deklaracji rozliczeniowych do ZUS/US/PFON/GUS
rozliczanie czasu pracy pracowników
wystawianie faktur sprzedażowych
ewidencja oraz księgowanie faktur zakupowych
ewidencja VAT

Wymagania

Wymagania:

znajomość programu Comarch Optima( moduły Kadry i Płace, Faktury, Księgowość/Rejestry Vat) , Płatnik - warunek konieczny

znajomość pakietu MS office w szczególność Word oraz Exel

znajomość zagadnień Kadrowo - Płacowych

wykształcenie Wyższe - preferowane ekonomiczne lub finansowe

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min 3 lata

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

możliwość rozwoju zawodowego

atrakcyjne warunki zadrudnienia

pracę w przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV do dnia 5 listopada 2015 roku.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Prezentacja firmy

Teatr Łaźnia Nowa to wiodący krakowski teatr, z wypracowaną solid... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa