Orion Next Sp. z o.o.

Specjalista ds. kadr

Od: Orion Next Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Firma usługowa zatrudni

Specjalistę ds. kadr docelowo Szef dz. Kadr

Zadania:

  • Praca z instytucjami kontrolnymi PIP, ZUS
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac
  • Dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji ZUS, US, GUS, PFRON (sodir)
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • Przygotowywanie umów dla pracowników oraz prowadzenie akt osobowych
  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników
  • Sporządzanie raportów kadrowo-płacowych
  • Współpraca z Pfronem, składanie wniosków o dotacje

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość i umiejętność interpretacji przepisów prawa pracy, ubezpieczeniowych i podatkowych;
  • Doświadczenie w pracy z systemem kadrowo-płacowym (mile widziana znajomość programu ENOVA)
  • Bardzo dobra znajomość programu Płatnik oraz biegła znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych (również pod presją czasu)
  • Mile widziane doświadczenie w firmie zatrudniającej powyżej 300 pracowników

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, indywidualnie negocjowalne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Duża samodzielność w pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer stacjonarny, laptop, gsm.
  • Refundację kosztów zajęć sportowych, językowych, etc.
  • Systematyczne specjalistyczne szkolenia z zakresu kadr.
  • Docelowo awans na szefa działu kadr.

Ważne: CV z aktualnym zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ w terminie do 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia. Niekompletne aplikacje nie będą rozpatrywane.