Młodszy specjalista ds. kadr

Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Alab Laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 17 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 300 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 3000 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie kompleksowej obsługi kadrowo - administracyjnej pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Obsługa programu kadrowo-płacowego Simple.ERP i Xprimera
  • Wsparcie merytoryczne z obsługi systemu kadrowego - kadry kierowniczej, przygotowywanie raportów i zestawień
  • Sporządzanie i kontrolowanie grafików pracy dla laboratoriów
  • Prowadzenia analiz efektywności pracy

Wymagania:

  • Znajomość obsługa programu Simple.ERP (moduł kadrowo-płacowy) lub innych programów kadrowo-płacowych
  • Doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. kadr - najlepiej w sektorze medycznym
  • Umiejętność rozliczania czasu pracy, zdolności analityczne
  • Skrupulatność i dokładność
  • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy ( w szczególności związanych z branżą medyczną: czas pracy, wymogi formalno-prawne) i ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych
  • Sumienność, systematyczność i dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel i Word
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność i aktywność
  • Gotowość do nauki i podejmowania nowych wyzwań

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat na umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
  • Kartę sportową Multisport
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.