Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o.
W styczniu 2017 Kewpie stało się nowym właścicielem zakładów produkcyjnych "Mosso".

Kewpie Corporation założona została w 1919 roku w Japonii, obecnie jest notowana na tokijskiej giełdzie. Zajmuje się produkcją, sprzedażą hurtową, transportem oraz magazynowaniem produktów spożywczych. Kewpie jest liderem w Japonii w kategorii przypraw mokrych, a majonez Kewpie jest znany na całym świecie. W ostatnim czasie Kewpie intensywnie rozwija swoją działalność również poza granicami Japonii: w Azji, w Ameryce Północnej, jak również w Europie.

www.kewpie.co.jp          www.mosso.pl

W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce, Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. zatrudni do biura w Puchałach (gmina Raszyn):

Specjalista ds. Kadr

Miejsce pracy: Puchały, (pow. pruszkowski), Janki, Warszawa, Raszyn, Michałowice

Opis stanowiska:

  • Pomoc w prowadzeniu akt osobowych i dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy;
  • Ewidencjonowanie nieobecności (urlopy, choroby i inne);
  • Tworzenie i kontrola planów urlopowych;
  • Sporządzanie i wydawanie dokumentów (skierowania na badania, zaświadczenia, informacje o wynagrodzeniu, itp.)
  • Przygotowywanie raportów GUS;
  • Kontrola badań okresowych, kontrolnych, szkoleń BHP, uprawnień;
  • Kontrola kart ewidencji czasu pracy i grafików;
  • Tworzenie dokumentacji ocen pracowników;
  • Wprowadzanie danych do systemu SAP.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie ekonomia / ZZL;
  • Min. 5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • Dobra znajomość systemu SAP (moduł kadrowy) – warunek konieczny;
  • Znajomość systemów ocen pracowniczych;
  • Inicjatywa, odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań;
  • Odpowiedzialność i motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie);
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i umiejętności;
  • Miłą atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu.
Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z naszą Spółką, proszeni są o przesłanie swoich aplikacji klikając przycisk Aplikuj.
Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.