Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service - Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do KRAZ 2360) - dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. kadr

Podstawowe zadania:

1. Weryfikacja ewidencji czasu pracy obowiązującej w firmie
2. Weryfikacja poprawności druków i wniosków dot. absencji (nr L4, wnioski urlopowe, urlop opieka)
3. Sporządzanie umów o pracę i aneksów wg określonego wzoru
4. Zakładanie i aktualizacja akt osobowych pracownika
5. Wprowadzanie danych do systemu kadrowego - SAP
6. Zgłaszanie pracowników i członków rodzin do ZUS (obsługa programu Płatnik)
7. Sporządzanie wykazów i list w excelu uprawnionych do świadczeń rzeczowych wg obowiązujących zsad.

Oferujemy:
1. umowę o pracę na czas określony (ok. 6 miesięcy)
2. atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe świadczenia
3. możliwość wykupienia karty Multisport i ubezpieczenia NNW
4. terminowe wypłaty wynagrodzeń na 10. każdego miesiąca

Wymagania

Wymagania

1. Znajomość zasad rozliczania czasu pracy
2. Znajomość podstawowych zagadnień z Prawa pracy
3. Znajomość zasad dot. dokumentacji pracowniczej,
4. Podstawowa obsługa programu Płatnik
5. Znajomość MS Office
6. Mile widziana znajomość programu SAP

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa