Specjalista ds. Kadr

Scanmed S.A.

Kraków, 30-150, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków, 30-150

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie dokumentów dot. zawierania umów o pracę z pracownikami, m.in. przyjmowanie i rejestrowanie wniosków o zatrudnienie, wystawianie skierowań na wstępne badania lekarskie, sporządzanie umów o pracę, umów i klauzul towarzyszących, pozostałych dokumentów kadrowych w tym zakładanie akt osobowych.
  • Przygotowywanie rozwiązań umów o pracę w tym udział w przygotowywaniu wypowiedzeń, monitorowanie i egzekwowanie kart obiegowych.
  • Przygotowywanie na podstawie wniosków o zatrudnienie umów cywilnoprawnych w ramach zlecenia i umów o świadczenia usług na wypracowanych wzorcach.
  • Wprowadzanie danych kadrowych do systemu Enova oraz rejestrowanie do ubezpieczeń społecznych.
  • Przygotowywanie dokumentów dla pracowników w trakcie zatrudnienia, takich jak zmian pracy, płacy lub pracy i płacy, delegowania do innej pracy.
  • Przygotowywanie zakresów obowiązków we współpracy z przełożonymi poszczególnych jednostek organizacyjnych przedsiębiorstwa.
  • Zgłaszanie pracowników do dodatkowych świadczeń na wniosek pracownika.
  • Wystawianie świadectw pracy pracownikom kończącym pracę, pozostałych dokumentów rozliczeniowych z pracownikiem.
  • Ścisła współpraca z Sekcją Płac w ramach nadzoru i koordynowania spływu dokumentacji płacowej celem naliczenia wynagrodzeń.
  • Współpraca z Działem BHP w zakresie prawidłowej realizacji zadań BHP, m.in. współpraca w zakresie monitorowania aktualizacji świadczeń o zdolności do pracy.
  • Przygotowywanie zestawień kadrowych na polecenie bezpośredniego przełożonego.
  • Dbałość o etykę pracy, bezpieczeństwo i poufność informacji, ochrona danych osobowych.
  • Przygotowywanie sprawozdań statystycznych GUS dotyczących zatrudnienia.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe ZZL lub pokrewne,
  • Min. 2-letnie doświadczenie w administracji kadrowej,
  • Dobra znajomość prawa pracy, ustaw i rozporządzeń towarzyszących,
  • Mile widziana znajomość obsługi programu Enova,
  • Rzetelność i odpowiedzialność, wysokie umiejętności komunikacyjne, kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę w dużym przedsiębiorstwie w branży medycznej,
  • Możliwość podnoszenia kalifikacji zawodowych i rozwoju,
  • Pracę w zaangażowanym zespole kadrowo-płacowym,
  • Pakiet świadczeń medycznych dla pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przy pomocy przycisku Aplikuj.