Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą projektowo - budowlaną występującą w charakterze generalnego wykonawcy przy realizacji inwestycji z zakresu budownictwa przemysłowego.
Szukamy osób, które dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zawodowemu, kwalifikacjom i zaangażowaniu chcą przyczynić się do rozwoju naszej Firmy. W zamian oferujemy możliwość kształtowania własnej drogi zawodowej, zdobywania doświadczeń i osobistego rozwoju.
Wzbogacając i rozwijając zespół naszych pracowników, aktualnie prowadzimy rekrutacje na następujące stanowisko: SPECJALISTA ds. KADR
Opis stanowiska:

• prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, rozliczanie i ewidencja czasu pracy, listy obecności, urlopy pracownicze, zwolnienia lekarskie, etc.);
• Obsługa kadrowa pracowników firmy
• prowadzenie ewidencji i rozliczeń absencji chorobowych
• przygotowywanie dokumentów i kontrola ważności badań lekarskich oraz szkoleń BHP (współpraca z inspektorem BHP)
• wystawianie zaświadczeń o zarobkach i innych
• Sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników;
• Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz dotyczących spraw kadrowych
• archiwizację akt osobowych, dokumentów kadrowych
• wsparcie merytoryczne z zakresu prawa pracy
• wykonywanie innych prace administracyjnych zlecone przez przełożonego,
• dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie średnie, preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne, z zakresu rachunkowości, finansów, kadr, płac
• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość bieżących przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych,
• bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (w tym biegła MS Excel)
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego
• Dokładność, odpowiedzialność, samodzielność w wykonywaniu obowiązków
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

• Interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
• pracę w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole
• stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
• Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wymogi stanowiskowe prosimy o przesłanie CV . Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Prezentacja firmy

Firma z branży budowlanej i nieruchomości. Z bardzo dużym doświad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa