Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nr w rejestrze 8148, do swojego biura poszukuje Kandydatów/Kandydatki na stanowisko:

                                          Specjalista ds. kadr

Miejsce pracy: Wrocław/Tarnogaj

Zakres obowiązków:

• administrowanie aktami osobowymi pracowników (sporządzanie, prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji osobowej pracowników);

• sporządzanie umów cywilnoprawnych,

• prowadzenie ewidencji nieobecności pracowników;

• ustalanie uprawnień urlopowych i prowadzenie dokumentacji z tym związanej;

• aktualizacja badań lekarskich pracowników;

• prowadzenie dokumentacji ubezpieczeniowej (zgłoszenia i wyrejestrowania z ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych pracowników i członków ich rodzin);

• prowadzenie ewidencji obowiązkowych szkoleń BHP i PPOŻ pracowników oraz kontrola ich aktualności.

Oferujemy:

• Praca na podstawie umowy o pracę

• Warunki płacowe do uzgodnienia

Wymagania

• min. 3-letnie doświadczenie w pracy w obszarze działu kadr

• znajomość programu PŁATNIK

• praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

• biegła obsługa MS Office

• znajomość zagadnień dotyczących PFRON

• mile widziana znajomość programu OPTIMA

Mile widziane:

Osoby z grupą inwalidzką

Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu Infopraca.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Prezentacja firmy

CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. komandytowa (Agencja Pracy nr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa