Opis stanowiska pracy

- Rejestrowanie i wyrejestrowanie pracowników i zleceniobiorców w ZUS,
- Przygotowanie dokumentów związanych z nawiązywaniem, przebiegiem i ustaniem
stosunku pracy,
- Rozliczanie ewidencji czasu pracy oraz prowadzenie ewidencji absencji pracowników,
- Kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska poszczególnych
działów,
- Przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z
kandydatami,
- Prowadzenie akt osobowych około 200 pracowników,
- Monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP,
- Wydawanie i rozliczanie pracowników z pobranej odzieży roboczej,
- Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowym,
- Archiwizacja i aktualizacja danych personalnych pracowników.

Wymagania

- Doświadczenie co najmniej 2-letnie na stanowisku związanym z obsługą kadrową
powyżej 200 pracowników,
- Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych,
Dobra znajomość programu Płatnik oraz Excel i MS Office,
Doskonała organizacja pracy, umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie.

Prezentacja firmy

Ideą firmy jest dostarczanie każdego dnia mieszkańcom świeżych wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja