Specjalista ds. kadr z językiem rosyjskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Oferta:

  • Duże możliwości rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie z branży TSL
  • W pełni samodzielne stanowisko
  • Pakiet benefitów, tj. karta MultiSport, opieka medyczna
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Biuro obok Twojego mieszkania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (praca z dokumentacją pracowników z krajów rozwijających się będzie znaczącym atutem)
  • Płynność językowa w zakresie języka rosyjskiego i polskiego oraz przynajmniej poziom B1 znajomości języka angielskiego
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i przywiązywanie wagi do szczegółów
  • Umiejętność priorytetyzowania zadań oraz efektywnego zarządzania czasem
  • Orientacja na rezultat i silna motywacja

Zadania:

  • Przygotowywanie i aneksowanie umów zatrudnienia (pracownicy z krajów rozwijających się)
  • Zakładanie i prowadzenie akt pracowniczych
  • Dbałość o efektywność procesów HR-owych
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi (głównie w kontekście wydawania wiz i zapytań pracowniczych)
  • Stały kontakt ze współpracownikami na Litwie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy