Specjalista ds. kadr, płac i rozliczeń

Rudzka Agencja Rozwoju INWESTOR Sp. z o.o.

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

1. Obsługa płac w pełnym zakresie:

  • sporządzanie list płac, rachunków do umów cywilno-prawnych,
  • rozliczenia ZUS,
  • rozliczenia roczne do US,
  • sprawozdania GUS.

2. Kompleksowa obsługa kadrowa.

3. Obsługa rachunków bankowych online.

4. Udział w opracowaniu dokumentacji związanej z realizacją projektów unijnych.

5. Terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej, kadrowej oraz płatności.

6. Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym oraz koniecznych akceptacji służbowych.

7. Prowadzenie i archiwizowanie dokumentów działu organizacyjno-księgowego.

Wymagania

  • co najmniej 5 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • prawo jazdy,
  • biegła obsługa MS Office,
  • biegła obsługa Płatnik, PUE-ZUS,
  • znajomość programu Symfonia Kadry-Płace,
  • samodzielność, dyspozycyjność, dokładność.

Prezentacja firmy

Istniejemy ponad 20 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy kilkadziesiąt proj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja