Specjalista ds. Kadr – obsługa osób niepełnosprawnych

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Istniejemy od ponad 100 lat.

Jesteśmy 4 największym prywatnym pracodawcą.

W Polsce zatrudniamy około 2500 pracowników.

Jesteśmy najlepszą firmą outsourcingową na świecie.

Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, office support oraz obsługę techniczną.

Jesteśmy w obiektach biurowych, kompleksach handlowych, zakładach przemysłowych oraz w budynkach użyteczności publicznej i służby zdrowia.

Dołącz do Nas już dziś!

Specjalista ds. Kadr – Obsługa Osób Niepełnosprawnych

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: SON/12/14

Zakres obowiązków:

  • Rozliczanie kadrowo-płacowe pracowników spółki ZPCHR
  • Przygotowywanie dokumentacji oraz rozliczeń z PFRON
  • Prowadzenie i rozliczanie ZFRON
  • Weryfikacja orzeczeń o niepełnosprawności
  • Obliczanie ulg przy wpłatach do PFRON
  • Przygotowywanie dokumentacji dla Instytucji Państwowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • Doświadczenia w rozliczeniach z PFRON
  • Znajomości przepisów dot. Zatrudniania i rozliczania pracowników niepełnosprawnych
  • Znajomość programu TETA – mile widziana
  • Praktycznej znajomości prawa pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wysokiej klasy narzędzia pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym

Osoby zainteresowane spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV klikając "Aplikuj"

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ISS Facility Services Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Dodatkowo wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych zawartych w ofercie pracy w bazie rekrutacyjnej ISS Facility Services Sp. z o.o.. w przypadku zawarcia w nich danych w zakresie szerszym niż wymagany przepisami Kodeksu pracy oraz w sytuacji, gdy kandydat chce, aby dane zostały umieszczone w bazie rekrutacyjnej.

Prezentacja firmy

ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja