Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• pełna obsługa kadrowa pracowników spółki,

• udzielanie pracownikom informacji na tematy kadrowe,

• prowadzenie akt osobowych pracowników,

• przyjmowanie, bieżąca obsługa oraz przygotowanie dokumentacji fluktuacyjnej i zwolnieniowej pracowników wraz raportowaniem,

• pozostałe czynności związane z obsługiwanym obszarem.

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie ekonomiczne, mile widziane wyższe, ekonomiczne, preferowany kierunek rachunkowość, kadry i płace,

• Znajomość Prawa Pracy,

• Mile widziana znajomość programu eRu,
• Mile widziane doświadczenie w pracy w ubezpieczeniach na życie.
• Dobra znajomość MS Excel.
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
• Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu.
• Dyspozycyjność.

Oferujemy:
• pracę w dużej korporacyjnej firmie z branży energetycznej,
• ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę,
• wynagrodzenie zasadnicze + premia kwartalna,
• dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się rożnego rodzaju szkolenia, kursy oraz inne ważne i ciekawe informacje pozwalające na bieżąco podnosić kwalifikacje zawodowe.

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji:
+48 664-770-623 lub +48 500-152-592 oraz e-mail: biuro@zoltos.pl

Znajdzie nas również na FB pod adresem: https://www.facebook.com/zoltospl/

Wszystkim kandydatom zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli ZGODNIE z poniższą treścią:

’Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ZoltOs.pl, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.’
Certyfikat Agencji 10301

Prezentacja firmy

Firma "ZoltOs.pl” Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy działa ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja