Specjalista ds.Kadr i Wynagrodzeń

Billennium Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Podstawowy zakres zadań:
• administracja personalna (sporządzanie umów, aneksów, świadectw pracy, itd.)
• rozliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę, umów cywilno-prawnych
• sporządzanie deklaracji do US, PFRON, ZUS, GUS
• monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, podatku dochodowego i ubezpieczeń
• przygotowywanie zestawień i raportów

Poszukujemy osoby, która posiada:
• min. 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. kadr lub analogicznym
• znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych
• doświadczenie w korzystaniu z programu Płatnik oraz innych programów kadrowo-płacowych (np. TETA, AX, SAP)
• znajomość pakietu MS Office (dobra znajomość MS Excel)
• zdolności analityczne i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• konkurencyjne wynagrodzenie i stabilną współpracę
• możliwość rozwoju zawodowego
• bardzo dobrą atmosferę i pracę w zgranym zespole profesjonalistów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.