Specjalista ds. kadr i płac

Idea.TM Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • prowadzenie akt osobowych,
  • naliczanie wynagrodzeń z tyt. umów cywilnych,
  • naliczanie wynagrodzeń z tyt. umów o pracę,
  • rozliczanie czasu pracy,
  • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS, US, GUS, PFRON,
  • śledzenie aktualnych zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeniach społecznych,
  • bieżący kontakt z klientem,
  • raportowanie wyników pracy,

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • doświadczenie w kadrach (min. 2 lata w na samodzielnym stanowisku),
  • wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy (teoretyczna i praktyczna),
  • znajomość programu Optima,
  • znajomość programu Gratyfikant będzie dodatkowym atutem,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność efektywnego zarządzania czasem,
  • uprzejmość i komunikatywność,
  • sumienność, dokładność oraz rzetelność,

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poz. zm.)

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe Calendaria powstało w 2007 roku. Specjalizujemy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse