Specjalista ds. kadr i płac

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo - płacowej pracowników oddelegowanych,
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników oddelegowanych,
  • Kierowanie na okresowe badania lekarskie,
  • Wyjaśnianie różnic w wynagrodzeniach,
  • Sporządzanie pism wymaganych przez instytucje publiczne.
  • Obsługa infolinii Help Desk dla pracowników oddelegowanych.

Oczekujemy:

  • Min. 1 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programu Enova,
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o holenderskich korzeniach wśród otwartych i doświadczonych specjalistów,
  • Propozycję współpracy w oparciu o umowę o pracę,
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kina, teatru itp.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja