Specjalista ds kadr i płac

CMP Holding

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy grupą kapitałową działającą w branży motoryzacyjnej. Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta zmotoryzowanego, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży samochodów, części zamiennych i akcesoriów, usług serwisowych oraz usług finansowych.

Poszukujemy kandydatów do pracy w CMP Holding Spółka z o.o. na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentacji personalnej,
  • sporządzanie listy płac i naliczanie wynagrodzeń, zasiłków oraz wszelkich innych świadczeń dla pracowników
  • sporządzanie sprawozdań, deklaracji, informacji, raportów i innych dokumentów m.in. do ZUS, US, GUS, PFRON,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczących ewidencji i rozliczania czasu pracy,
  • merytoryczne wsparcie pracowników w zakresie prawa pracy i administracji personalnej, wsparcie księgowości.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w kompleksowym prowadzeniu płac i kadr,
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych,
  • sprawna umiejętność ich interpretacji,
  • dobra znajomość programu Płatnik, PFRON, GUS oraz pakietu Ms Office,
  • znajomość programu kadrowo-płacowego NAVISION będzie dodatkowym atutem,
  • doskonała organizacja pracy i duża samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność oraz umiejętność pracy pod presją czasu, łatwość w nawiązywania kontaktów interpersonalnych.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Szkolenie oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w miłej atmosferze.
  • Możliwość awansu

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Prezentacja firmy

Autoryzowana sprzedaż i serwis.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa