Specjalista ds. kadr i płac

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Aktualnie  do Randstad Polska do Wrocławia poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 42091
Praca stała
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • Poprawna i terminowa obsługa kadrowo- płacowa pracowników
  • Przygotowywanie dokumentów do zatrudnienia
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy
  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych, archiwizacja dokumentów
  • Przygotowywanie listy płac
  • Naliczanie wynagrodzeń
  • Sporządzanie deklaracji ZUS/GUS/US/PFRON
  • Współpraca z instytucjami typu ZUS, US
  • Sporządzanie raportów kadrowo-płacowych
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
  • Wystawianie skierowań na badania lekarskie
  • Przygotowywanie przelewów

Oczekiwania:
  • Min. 2 lata  doświadczenia w obszarze kadr i płac
  • Wiedza z zakresu kodeksu pracy
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i chęć pracy w zespole
  • Samodzielność
  • Rzetelność i zdolności analityczne

Oferta:
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Współpraca z kluczowym Klientem
  • Zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju w dziale kadr i płac
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Praca od poniedziałku do piątku