Specjalista ds. Kadr i Płac

Progresso HR Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, renomowanego biura rachunkowego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

• kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa firm z różnych branż,

• sporządzanie świadectw pracy, deklaracji i zaświadczeń dla pracowników,

• prowadzenie firmy w obszarze kadrowo- płacowym,

• sporządzanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych,

• naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac,

• sporządzanie deklaracji PFRON, PIT,

• prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów i zwolnień,

• prowadzenia akt osobowych

Wymagania

• wykształcenie wyższe,

• minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

• znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych,

• doświadczenie w obsłudze pracowników w firmie produkcyjnej,

• znajomość MS Office, programów kadrowych CDN Optima, Gratyfikant

Oferujemy:

• Interesującą i samodzielną pracę

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Stabilne warunki zatrudnienia

Prezentacja firmy

PROGRESSO jest Agencją Pośrednictwa Pracy. <br/>Specjalizujemy się w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja