Specjalista ds. Kadr i Płac

CPC Group Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. Komandytowa, nr w rejestrze Agencji Zatrudnienia 8148, do swojego wrocławskiego biura poszukuje kandydatów na stanowisko:

                   Specjalista/Specjalistka ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Wrocław/Tarnogaj

Podstawowe zadania:

- obsługa kadrowa pracowników tymczasowych oraz zleceniobiorców,

- sporządzanie sprawozdawczości dla potrzeb ZUS, PIT, GUS, PFRON,

- sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,

- kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej, ewidencja dokumentacji związanej z zawieraniem i rozwiązywaniem umów o pracę,

- ewidencja czasu pracy w różnych systemach,

- współpraca z działem księgowości i innymi działami firmy,

- obsługa delegacji pracowników,

- pilnowanie terminów szkoleń BHP, badań lekarskich itd.,

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia,

- możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych doświadczeń,

- komfortowe warunki pracy.

Wymagania

- wykształcenie średnie,

- min roczne doświadczenie w pracy na poszukiwanym stanowisku,

- znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

- biegła obsługa komputera oraz programów płacowo-kadrowych,

- biegła obsługa programów PROBIT oraz R2PŁATNIK

- mile widziana znajomość zasad delegowania pracowników za granicę,

- zaangażowanie, chęć rozwoju,

- na rozmowę kwalifikacyjną prosimy zabrać świadectwo pracy oraz referencje od poprzedniego pracodawcy.

Zastrzegamy sobie mozliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Do zgłoszenia prosimy dołączyć deklarację o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Prezentacja firmy

CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. komandytowa (Agencja Pracy nr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja