AAT HOLDING S.A.
AAT HOLDING to zespół otwartych, pogodnych i zmotywowanych ludzi. Jako LIDER w branży ELEKTRONICZNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ MIENIA, stale poszukujemy osób do współpracy, które z pasją realizują swoje zadania, są kompetentne i profesjonalnie podchodzą do obowiązków. Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie długoletnią współpracę w stabilnej firmie, prześlij nam swoją aplikację.

Kogo szukamy?

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Ewidencja czasu pracy
  • Sporządzanie dokumentacji związanej z procesem nawiązania i ustania stosunku pracy
  • Kompleksowa obsługa procesu płacowego dla pracowników etatowych i umów cywilnoprawnych
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON oraz sprawozdań GUS
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Tworzenie i aktualizowanie opisów stanowisk pracy

Oczekiwania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programu kadrowo-płacowego Optima
  • Dobra organizacja pracy, terminowość, dokładność
  • Znajomość prawa pracy

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat - pon.-pt. 8:00-16:30);
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności;
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AAT HOLDING S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 431, 02-801 Warszawa. Pełna treść klauzuli informacyjnej https://www.aat.pl/pl/daneosobowe