Specjalista ds. kadr i płac

Trakcja PRKiI S.A.

Warszawa, mazowieckie

Wizję zmieniamy w rzeczywistość
Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie umów / wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy.
  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych (umowa o dzieło, umowa zlecenie) dla zleceniobiorców.
  • Przygotowywanie listy płac, odprowadzanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych.
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich.
  • Nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników.
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach.
  • Udzielanie pracownikom informacji z zakresu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.
  • Prowadzenie spraw związanych z wykorzystaniem środków z ZFŚS.
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadrowo-płacowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac.
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
  • Mile widziane doświadczenie w firmie o profilu produkcyjnym lub budowlanym.
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Power Point oraz MS Excel.
  • Dobra znajomość programu Płatnik.
  • Doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP.
  • Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność i dokładność.
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji.
  • Umiejętności planowania i organizacji pracy.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (min. ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta multisport).
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.